Мультиварка на кухні: 5 неочікуваних способів її використання

Варення в мультиварці

Перший неочікуваний спосіб використання мультиварки – це приготування варення. Не відчуваєте себе упевнено, стоячи біля плити з великим казаном? Мультиварка прийде на допомогу. Ваше варення буде готуватися рівномірно і без вашого сторожового нагляду. Та ще й цукру можна використати менше, бо мультиварка готує плоди та ягоди в їх власному соку. Приготуйте неповторне варення з яблук, вишень, або ягід.Йогурт з мультиварки

Чи відомо вам, що можна приготувати домашній йогурт прямо в мультиварці? Вам необхідно лише молоко та стартер йогурту. Ви отримаєте здоровий та корисний продукт без зайвих консервантів. Вам варто спробувати, адже йогурт з мультиварки – це чудовий вибір для здорового сніданку чи перекусу.

Домашній хліб в мультиварці

Другим нестандартним застосуванням мультиварки є приготування хліба. Ваш дом буде заповнений ароматом свіжоспеченого хліба, і ви матимете можливість контролювати, що саме входить до його складу. Використовуйте цільнозернове борошно, насіння та інші інгредієнти, щоб випікати хліб, який вам до вподоби.

Парові овочі в мультиварці

А ви знаєте, що мультиварка може стати вашим пароваркою? Зберігайте корисні властивості та яскравий колір овочів, готуючи їх на пару. Мультиварка рівномірно розподіляє тепло, тому овочі готуються швидко і рівномірно.

Основні переваги парових овочів:

  • зберігання більшості вітамінів і мінералів;
  • зменшення вмісту жиру в стравах;
  • зберігання яскравого натурального кольору овочів;
  • незабутній виразний смак.

Мультиварка як духовка

І нарешті, ви можете використовувати мультиварку як компактну духовку. Печіть в ній м’ясо, рибу, пироги, запеканки та багато іншого. Ваші страви завжди будуть готові вчасно, і ви зможете спокійно зайнятися іншими справами, поки мультиварка працює.

Мультиварка – це незамінний помічник на кухні, який значно розширює можливості приготування різноманітних страв. Сподіваюсь, ці поради допоможуть вам відкрити для себе нові грані використання цього чудового приладу.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Залишити відповідь