10 кухонних лайфхаків, які зроблять ваше життя простішим

Неймовірні лайфхаки для економії часу на кухні

Ефективне очищення продуктів

Для швидкого очищення картоплі або інших овочів, скористайтеся старим кухонним рушником. Просто помийте овочі, витріть їх в рушнику і потім тертям рушника об овочі зніміть шкірку.

Щоб легко очистити часник, просто покладіть його в кухонну банку і кілька разів сильно струсіть. Шкірка відлетить сама по собі!

Поради щодо зберігання продуктів

Якщо ви хочете, щоб ваш авокадо довше зберігався, зберігайте його поруч з цибулею. Цибуля віддає гази, які запобігають дозріванню авокадо.

Щоб зберегти свіжість булки, зберігайте її з кусочком селери. Селера випаровує вологу, яка допомагає зберегти хліб свіжим.

Секрети приготування блюд

Лайфхаки для приготування м’яса

Щоб приготувати ніжне і соковите м’ясо, перед тим, як покласти його на сковорідку, посоліть його за 15-20 хвилин до приготування. Це дозволить солі проникнути всередину м’яса і зробити його неймовірно смачним.

Щоб швидко приготувати м’ясо, розріжте його на дрібні шматочки перед приготуванням. Так м’ясо приготується швидше і збереже свій сок.

Застосування кухонного обладнання

Для того, щоб кухонний блендер довше прослужив, після його використання наповніть блендер теплою водою та додайте кілька крапель рідкого мила. Включіть його на кілька секунд – це допоможе легко та ефективно очистити леза.

Щоб зберегти кухонні ножі гострими, ніколи не мийте їх в посудомийній машині. Краще мити їх вручну та витирати негайно після миття.

Креативні та практичні лайфхаки

Розумне використання продуктів

Якщо ви не знаєте, що робити зі залишками вина, заморозьте його в льодяниці. Заморожене вино можна використовувати для приготування соусів або як лід для охолодження напоїв без розведення їх водою.

Щоб використовувати лимони більш ефективно, перш ніж вичавити сік з лимона, покладіть його на 10-15 секунд в мікрохвильову піч. Це допоможе отримати більше соку з кожного лимона.

Надіємося, ці лайфхаки допоможуть вам зробити кухонні справи простішими, швидшими та приємнішими.

Насолоджуйтесь кулінарією і затишком вашої кухні!

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Залишити відповідь