Брекети: переваги і як відбувається установка 

Кожна людина хоче мати здорову та привабливу посмішку. Однак, не всім вдається зберегти рівні зуби з дитинства. Якщо ви помітили, що ваші зуби перекошені або є неправильний прикус, можливо знадобиться установка брекетів. Стоматологи-ортодонти клініки S’DentaL часто радять брекети при симптомах: перекриття зубів, щілини між зубами, а також труднощі при жуванні чи розмові.

Іноді носіння брекетів не тільки покращує естетику посмішки, але й є важливим етапом лікування зубів, який допомагає уникнути подальших стоматологічних проблем. Наприклад, неправильний прикус може спричинити знос зубів або навіть хвороби ясен. Лікування в клініці S’DentaL починається з детальної діагностики та планування, що дозволяє адаптувати процедуру до індивідуальних особливостей пацієнта.

Етапи установки брекетів

Установка брекетів в клініці S’DentaL — це комплексна процедура, яка включає декілька важливих етапів: 

  • Підготовка зубів. Зуби повинні бути здоровими, тому перед установкою лікар перевіряє наявність карієсу або інших проблем і, при необхідності, проводить їх лікування. 
  • Фіксація брекетів на зуби. За допомогою спеціального зубного клею брекети акуратно прикріплюються до кожного зуба, після чого протягом кількох місяців вони рівномірно коригують положення зубів.
  • Контроль та коригування. Пацієнт відвідує клініку через регулярні інтервали, щоб лікар міг перевірити прогрес та зробити необхідні регулювання. Весь процес може тривати від декількох місяців до декількох років залежно від складності випадку.

Переваги брекетів 

Носіння брекетів має безліч переваг для довгострокового здоров’я зубів і ясен. 

Ключові переваги:

  • Корекція прикусу. Брекети допомагають вирівняти прикус, що запобігає майбутнім проблемам із зубочелюстною системою.
  • Запобігання зубним хворобам. Рівні зуби легше чистити, що знижує ризик карієсу і хвороб ясен.
  • Естетичний вигляд. Гарна посмішка підвищує самооцінку і соціальний комфорт.

Крім того, технології в ортодонтії постійно розвиваються, і сучасні брекети є більш комфортними та естетичними, ніж їх попередники. У клініці S’DentaL використовують передові матеріали, що забезпечують максимальний комфорт під час лікування.

Установка брекетів — це вибір на користь гарної посмішки, здоров’я зубів та самопочуття на довгі роки. Якщо ви з Києва і шукаєте краще місце для корекції прикусу, клініка S’DentaL допоможе досягти ідеального результату. Не зволікайте звернутися до фахівців і дізнайтесь більше про переваги брекетів для вашого здоров’я і краси вашої посмішки.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Залишити відповідь