Новий рік

Новий рік – особливе свято для дітей різного віку, і навіть для найменших. Якщо ви шукаєте подарунок для дитини віком до 2 років, вам варто звернути увагу на іграшки, що сприяють розвитку моторики, інтелектуального потенціалу та уяви. Ось топ-10 подарунків на Новий рік для дітей віком до 2 років:

1. Бізіборди: Бізіборди – це набори дерев’яних або пластикових панелек з різними замками, кнопками, дзеркалами та іншими елементами, які дитина може досліджувати та вивчати. Ці іграшки допомагають розвивати дрібну моторику, координацію рухів та сенсорну інтеграцію.

2. Бізікуби: Бізикуби – це набори кубиків з різними елементами, які дитина може збирати та розбирати. Вони навчають дітей зіставленню форм, кольорів та розмірів, а також розвивають моторику рук та логічне мислення.

3. Брязкальця: Брязкальця – це іграшки, видаючи звуки при струшуванні або русі, привертають увагу малюків і допомагають розвивати звукове сприйняття та координацію.

4. М’які іграшки: М’які іграшки різних форм та розмірів завжди користуються популярністю у дітей віком до 2 років. Вони можуть бути у вигляді тварин, персонажів із мультфільмів або милих істот. М’які іграшки розвивають тактильні відчуття та допомагають зміцнити емоційний зв’язок дитини з навколишнім світом.

5. Пірамідки: Пірамідки – це іграшки, що складаються з кількох круглих кілець різного розміру, які можна нанизувати на основу. Вони допомагають розвивати моторику рук, координацію рухів та розуміння концепції розмірів.

6. Килимки для розвитку: Килимки для розвитку – це м’які килимки з різними елементами, які допомагають дитині розвивати моторику, координацію рухів і основні навички. Такі килимки часто мають різні ігрові елементи, такі як брязкальця, дзеркала та пазли.

7. Книжки з різними текстурами Книжки з різними текстурами – це відмінний спосіб розвивати тактильні відчуття у малюків. У таких книжках сторінки мають різноманітні текстури, такі як м’який велюр, шерсть чи гладка пластикова поверхня.

8. Музичні іграшки: Музичні іграшки, такі як музичні кубики або піаніно, допомагають розвивати слухове сприйняття та музичні здібності дитини. Вони також можуть бути інтерактивними та навчальними.

9. Конструктори: Для дітей старше року хороші варіанти конструкторів із великих деталей. Вони навчають дітей основним принципам конструювання, в той же час розвивають моторику та логічне мислення.

10. Каталки: Каталки, такі як машинки або тварини на коліщатках, допомагають розвивати координацію рухів та вести активний спосіб життя. Дитина може штовхати або тягнути каталку, що допоможе їй удосконалити моторику ніг та рук.

Вибираючи подарунок для дитини до 2 років, важливо пам’ятати, що іграшки мають бути безпечними, розрахованими на використання у цьому віці та стимулювати розвиток основних навичок та здібностей. Крім цих іграшок ви також можете включити в подарунок цікаві книжки, музичні CD або DVD з мультфільмами для малюків.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Залишити відповідь