Завод Кобзаренка — лідер у виробництві сільськогосподарської техніки

Підприємства, подібні до заводу Кобзаренка, відіграють важливу роль у сучасній економіці, особливо у сфері сільського господарства. Вони не лише забезпечують сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства необхідною технікою та обладнанням, а й сприяють розвитку сільськогосподарського сектору, підвищуючи його ефективність та конкурентоспроможність.

Завод Кобзаренка вирізняється своєю довгою історією успіху, високою професійною компетентністю, постійним ростом та інноваціями. Його стратегічне бачення, розширення географії продажів та постійне вдосконалення продукції роблять його визнаним лідером у галузі.

Історія успіху

Завод Кобзаренка має глибокі корені, які сягають 1993 року, коли було засновано українсько-німецьке товариство “Флігель”. За деякий час, завод перетворився на визнаного лідера у виробництві сільськогосподарської техніки в Україні. У 2008 році він отримав нову назву – “Завод Кобзаренка”, що відзначило новий етап у розвитку компанії. Протягом років компанія неодноразово доводила свою професійну компетентність та здатність до постійного росту і вдосконалення.

Розширення географії

Плани компанії на майбутнє включають розширення географії продажів до 20 країн. Це стратегічне рішення спрямоване на залучення нових клієнтів та збільшення обсягів експорту. Один з кроків у напрямку досягнення цієї мети — будівництво нового заводу в Польщі. Це дозволить компанії краще проникнути на ринок Європейського Союзу та зайняти своє місце серед конкурентів.

Рост та інновації

У 2018 році завод суттєво збільшив обсяги продажів, маючи на меті досягти річного обороту в 1 мільярд гривень, що свідчить про його стабільне зростання та процвітання. Крім того, компанія постійно вдосконалює свою продукцію та впроваджує передові технології, щоб залишатися конкурентоспроможною на ринку. Планується додати 5 нових машин для розширення асортименту продукції.

Нове навантажувальне обладнання для залізничних вагонів було успішно відправлено заводом до Південної Кореї та Німеччини.

Широкий асортимент продукції

“Завод Кобзаренка” виробляє широкий асортимент сільськогосподарської техніки, що включає в себе причепи, перевантажувальні бункери, цистерни, шнеки, теплогенератори та багато іншого. Компанія постійно розширює свій асортимент, враховуючи потреби різних галузей сільського господарства та надаючи клієнтам можливість вибору серед широкого спектру продукції на сайті https://kobzarenko.com.ua/ua. Як результат, завод Кобзаренка є надійним партнером для сільськогосподарських підприємств та фермерів, що шукають якісну та надійну техніку.

З кожним новим кроком вперед, компанія продовжує вражати світ своїми досягненнями, розширюючи не лише свою географію, а й асортимент продукції, щоб задовольняти різноманітні потреби клієнтів.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Залишити відповідь