Зенітні ліхтарі з полікарбонату та зенітні ліхтарі ціна

Обираючи зенітні ліхтарі, важливо враховувати кілька ключових факторів, які впливають на зручність, ефективність та естетичний вигляд приміщення. Компанія MEDIS-T має широкий асортимент зенітних ліхтарів з різною конструкцією та матеріалами. 

Як вибрати матеріал

Важливо враховувати міцність, тривалий термін служби, а також відповідність вимогам безпеки та естетичним вимогам при виборі матеріалів для зенітних ліхтарів. 

Метал, такий як сталь або алюміній, є популярним вибором для зенітних люків через свою міцність і довговічність. Вони стійкі до впливу зовнішніх факторів, таких як волога та температурні зміни, і можуть забезпечити надійний захист. Однак металеві люки можуть бути важкими і іноді варто обирати комбіновані матеріали та легкі метали для встановлення.

Пластикові люки можуть бути виготовлені з полікарбонату або ABS-пластику. Вони легкі, корозійностійкі і мають високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання, що робить їх ідеальними для використання в умовах, де вологість може бути проблемою. Однак пластик може бути менш міцним у порівнянні з металом і вимагати більш частого обслуговування.

Також варто обрати між склом, органічним склом та іншими типами матеріалів ліхтаря. Кожен матеріал має свої переваги, але і свою вартість. Є як дорогі матеріали, такі як броньоване скло, так і дешевші – органічне скло та пластик.  Тому на зенітні ліхтарі ціна буде залежати від вибору матеріалу. 

Полікарбонатні рішення 

Зенітні ліхтарі з полікарбонату можуть бути відмінним вибором для приміщень, де потрібне природне освітлення, а також стійкість до ударів і вологості. Полікарбонат – це термопластичний полімер, який відрізняється високою міцністю, стійкістю до ультрафіолетового випромінювання і хорошою прозорістю, що робить його ідеальним для виготовлення ліхтарів.

Полікарбонат дуже міцний матеріал. Він робить зенітні ліхтарі стійкими до ударів та пошкоджень. Це особливо важливо для приміщень з високим рівнем активності або там, де може бути ризик пошкодження ліхтарів.

Полікарбонат має високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання, що означає, що він не буде жовтіти або вигоряти від сонячних променів з часом. Зенітні ліхтарі з полікарбонату є довговічні та можуть служити десятиліттями без потреби заміни. 

Полікарбонат дозволяє створювати зенітні ліхтарі з чистим і прозорим виглядом, який дозволяє природному світлу проникати в приміщення без спотворень або втрати якості освітлення. Ви можете замовити такі ліхтарі за номером телефону +380685880405.

Розкажи корисну інформацію у соцмережах

Залишити відповідь